Jak wybrać odpowiednie sale konferencyjne?

Obecnie wiele firm jako sposób na promocję swojego przedsiębiorstwa uznaje organizację konferencji, którym często towarzyszą różnego rodzaju spotkania biznesowe. Bardzo ważnym elementem ich planowania jest wybór odpowiedniego miejsca. Przedsiębiorcy często chcą, aby zarezerwowane sale konferencyjne znajdowały się z dala od zgiełku wielkiego miasta. Z tego względu Serock nad Zalewem Zegrzyńskim jest świetną lokalizacją.

Złoty Lin oddaje do Państwa dyspozycji wnętrze hotelu z salą konferencyjną oraz możliwością rezerwacji pokoi w przypadku dłuższego pobytu. Organizujemy różnego typu spotkania biznesowe zgodne w pełni z Państwa oczekiwaniami i budżetem, a malownicze otoczenie Zalewu Zegrzyńskiego powoduje, że są one nie tylko niezwykle przyjemne, ale i owocne. Malownicza okolica powoduje, że uczestnicy mogą finalizować interesy w bardzo przyjaznym otoczeniu, co wpływa pozytywnie na jakość dalszej współpracy.

Wybór miejsca spotkań biznesowych?

Niezwykle istotnym elementem, na który powinni Państwo zwrócić uwagę, jest nie tylko przyjazne otoczenie, ale również lokalizacja. Serock znajduje się jedynie czterdzieści kilometrów od Warszawy, tak więc odległość jest bardzo niewielka. Dzięki temu mieszkający w stolicy i jej okolicach uczestnicy konferencji mogą na nią dojechać i wrócić jeszcze tego samego dnia. Natomiast osobom z innych części kraju oddajemy do dyspozycji trzydzieści pięć miejsc noclegowych w przytulnych pokojach w Złotym Linie.

Jedzenie na konferencjach i spotkaniach biznesowych.

Jest to kolejna ważna kwestia, którą trzeba rozważyć przy organizacji spotkania biznesowego. Złoty Lin oferuje Państwu możliwość wyboru potraw z naszego menu uwzględniającego również potrzeby osób z alergiami pokarmowymi. Sale konferencyjne możemy natomiast wyposażyć w bufet z tak zwanym finger food, co znacznie ułatwi konsumpcję w przerwach spotkania. Jeżeli preferują Państwo własny catering oczywiście również mają Państwo taką możliwość – my zadbamy o to, aby posiłki zostały podane w odpowiedni do ich rodzaju sposób.

Czas wolny i dodatkowe atrakcje.

W przypadku potrzeby kilkudniowego korzystania z sal konferencyjnych nad Zalewem Zegrzyńskim Złoty Lin pomoże Państwu w pomysłach na zagospodarowanie czasu pomiędzy spotkaniami biznesowymi. Serock oferuje dużo różnorodnych możliwości spędzenia wolnego czasu. Fani wędkarstwa znajdą w tutejszych wodach bogactwo smacznych ryb, a miłośnicy sportów będą mogli żeglować czy uprawiać na przykład winsurfing. Dla fanów nieco spokojniejszych aktywności przeznaczone są turystyczne szlaki wędrówkowe i rowerowe. W samym Serocku i jego okolicach znaleźć można również zabytki i warte odwiedzenia miejsca, takie jak na przykład Kościół Parafialny, Fort Janówek IV czy Pałac Krasińskich w Zegrzu. Nasz personel z chęcią udzieli Państwu szerszych informacji co warto odwiedzić w okolicy i poda inne pomysły na spędzenie wolnego czasu.

Wyjątkowe spotkania biznesowe – Serock. Złoty Lin

Jeżeli rozważają Państwo skorzystanie z oferowanych przez nas usług, serdecznie zapraszamy. Priorytetem naszej działalności jest przyjmowanie Gości na najwyższym poziomie, co stanowi gwarancję, że zaplanowane spotkania i wydarzenia odbędą się zgodnie z planem, a standard ich organizacji spełni Państwa oczekiwania. Nasza sala konferencyjna nad Zalewem Zegrzyńskim mieści się w pięknej okolicy, w której praca staje się znacznie przyjemniejsza. Nic więc dziwnego, że nasi Goście często decydują się na zmyślne połączenie obowiązków z odpoczynkiem w trakcie jednego pobytu w Serocku. O tym, że warto podjąć z nami współpracę w zakresie organizacji konferencji i spotkań biznesowych świadczy stale poszerzające się grono zadowolonych i powracający klientów.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań czy ewentualnych wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy do organizacji konferencji i spotkań biznesowych w Złotym Linie w Serocku!

Na uroczystości / szkolenia oferujemy:

Salę kominkową

z miejscami siedzącymi dla 85 osób

Altanę w ogrodzie

z miejscami siedzącymi dla 114 osób

Ogród

ze strefą wypoczynkową, miejscem na grilla i ognisko

Przyjęcia:

Oferujemy ponadto:

Opiekę animatorki nad dziećmi podczas przyjęcia

Możliwość skorzystania z kompleksowej dekoracji uroczystości

35 miejsc noclegowych w Hotelu (w tym 3 dostawki). Goście organizujący uroczystość weselną w naszym obiekcie otrzymują od hotelu 10% rabatu na nocleg, natomiast Para Młoda - voucher na romantyczną kolację w rocznicę ślubu

Istnieje możliwość organizacji uroczystości na większą ilość osób - ustalane indywidualnie.

Organizujemy również catering

WESELA/PRZYJĘCIA/SZKOLENIA/IMPREZY FIRMOWE

e-mail: eventy@zlotylin.pl
tel.: 517 530 277