Rustykalne Wesele pod Warszawą – spokój i natura

Okolice Zalewu Zegrzyńskiego to miejsce ze wszech miar wyjątkowe. Docenią ją szczególnie te osoby, które na co dzień przebywają w mieście, które rzadko korzystają z uroków naturalnego otoczenia, wolnego od miejskiego zgiełku i nieczystego powietrza. Nad Jeziorem Zegrzyńskim czas płynie własnym, niezakłóconym rytmem. To właśnie z uwagi na niesamowitą atmosferę oraz przepiękne otoczenie nietypowe wesele pod Warszawą w Złotym Linie z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Wesele w ogrodzie pod Warszawą – wspaniały wybór

Mamy ogromne doświadczenie w zakresie organizacji różnorodnych imprez i uroczystości. Wobec tego zdajemy sobie świetnie sprawę z potrzeb i życzeń Gości. Dysponujemy dużym i estetycznie urządzonym ogrodem, w którym zorganizować można wyjątkowe przyjęcie weselne. Centralnym punktem ogrodu jest altana – w niej zgromadzeni goście mogą spędzić razem nadzwyczajne chwile, bawiąc się i rozmawiając. W ogrodzie znajduje się także strefa wypoczynkowa, w której uczestnicy wesela mogą złapać nieco oddechu w trakcie szalonej zabawy. Oprócz ogrodu posiadamy przestronną salę kominkową pełną ciepła i uroku – zgodnie z Państwa życzeniem również w niej może zostać zorganizowana uroczystość. Wszystkich rodziców z pewnością ucieszy fakt, że zorganizowaliśmy w Złotym Linie specjalną strefą dla dzieci, w której nasze pociechy mogą radośnie i bezpiecznie spędzić czas.

Rustykalne wesele pod Warszawą

Nowoczesne wesele pod Warszawą – elegancko i profesjonalnie

W Złotym Linie przywiązujemy niezwykle dużą wagę do najdrobniejszych nawet detali, z tego też względu staramy się możliwie najlepiej sprostać potrzebom i wymaganiom wszystkich Gości. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, starając się tak przygotować miejsce, by to Państwo czuli się w nim wyjątkowo. Gwarantujemy, że nowoczesne wesele pod Warszawą w Złotym Linie z pewnością na dłużej przetrwa w pamięci wszystkich Gości, a świeżo upieczonym małżonkom pozwoli z radością wkroczyć w nowy etap życia.

Ślub w plenerze pod Warszawą – kompleksowa organizacja uroczystości

Młoda para w dniu swojego ślubu zazwyczaj ma wiele spraw do załatwienia i dopięcia na ostatni guzik. Nietypowe wesele pod Warszawą konsekwentnie utrzymane w jednym stylu, np. coraz częściej wybieranym rustykalnym, może okazać się tym bardziej wymagające, a ponadto czasochłonne w przygotowaniach. Organizując ślub w plenerze pod Warszawą z uroczystością weselną odbywającą się w Złotym Linie, możecie mieć Państwo pewność, że nasza obsługa zadba o każdy szczegół i odciąży w zmartwieniach. Posiadamy bowiem wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych – poza weselami odbywają się u nas m.in. chrzciny, komunie i eventy firmowe. Zapewniamy wspaniałą atmosferę w otoczeniu natury. Okolice Jeziora Zegrzyńskiego to idealne miejsce na wesele w ogrodzie pod Warszawą.

Nowoczesne wesele pod Warszawą – więcej niż zwykłe przyjęcie

Jeśli marzy się Państwu nietypowe wesele pod Warszawą, w Złotym Linie oferujemy możliwość organizacji przyjęcia w okolicach Jeziora Zegrzyńskiego. Może się ono odbywać w ogrodzie ze strefą wypoczynkową dla gości lub w klimatycznej sali kominkowej. Organizując nowoczesne wesele pod Warszawą w Złotym Linie, mają Państwo pewność, że zadbamy o każdy szczegół tego wyjątkowego dnia. Oferujemy bowiem możliwość skorzystania z naszych usług w zakresie wykonania dekoracji oraz zapewnienia cateringu. Ponadto udostępniamy miejsca noclegowe dla gości weselnych, a dla dzieci zapewniamy opiekę animatorów. Ślub w plenerze pod Warszawą w Złotym Linie to gwarancja kompleksowej obsługi i wyjątkowych wspomnień na całe życie.

Zapraszamy!

Na uroczystości / szkolenia oferujemy:

Salę kominkową

z miejscami siedzącymi dla 85 osób

Altanę w ogrodzie

z miejscami siedzącymi dla 114 osób

Ogród

ze strefą wypoczynkową, miejscem na grilla i ognisko

Przyjęcia:

Oferujemy ponadto:

Opiekę animatorki nad dziećmi podczas przyjęcia

Możliwość skorzystania z kompleksowej dekoracji uroczystości

35 miejsc noclegowych w Hotelu (w tym 3 dostawki). Goście organizujący uroczystość weselną w naszym obiekcie otrzymują od hotelu 10% rabatu na nocleg, natomiast Para Młoda - voucher na romantyczną kolację w rocznicę ślubu

Istnieje możliwość organizacji uroczystości na większą ilość osób - ustalane indywidualnie.

Organizujemy również catering

WESELA/PRZYJĘCIA/SZKOLENIA/IMPREZY FIRMOWE

e-mail: eventy@zlotylin.pl
tel.: 517 530 277