Ślub to wydarzenie o szczególnej doniosłości dla naszej przyszłości. Towarzyszy mu zwykle poczucie doniosłości i szczęścia – małżonkowie mają odtąd wieść wspólne życie, razem podejmując ważne decyzje, dzieląc się zarazem smutkiem i radością. Ów specjalny czas wymaga szczególnego uczczenia. Nic zatem dziwnego, że zwykle tak bardzo zależy nam, by organizowane z okazji ślubu przyjęcie weselne było jak najbardziej udane i zgodne z naszymi marzeniami. W Złotym Linie organizujemy wspaniałe wesela w okolicy Serocka w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie cały rok panuje wyjątkowa, nigdzie indziej niespotykana atmosfera. Jeżeli poszukują Państwo specjalnego miejsca oraz najwyższego poziomu profesjonalizmu w zakresie organizacji, Złoty Lin będzie doskonałym wyborem.

Rustykalne Wesele pod Warszawą – spokój i natura

Okolice Zalewu Zegrzyńskiego to miejsce ze wszech miar specjalne i . Docenią ją szczególnie te osoby, które na co dzień przebywają w mieście, które rzadko korzystają z uroków naturalnego otoczenia, wolnego od miejskiego zgiełku i nieczystego powietrza. Nad Jeziorem Zegrzyńskim czas płynie własnym, niezakłóconym rytmem. To właśnie z uwagi na niesamowitą atmosferę oraz przepiękne otoczenie nietypowe wesele pod Warszawą w Złotym Linie z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Wesele w ogrodzie pod Warszawą – wspaniały wybór

Mamy ogromne doświadczenie w zakresie organizacji różnorodnych imprez i uroczystości. Wobec tego zdajemy sobie świetnie sprawę z potrzeb i życzeń Gości. Dysponujemy dużym i estetycznie urządzonym ogrodem, w którym zorganizować można wyjątkowe przyjęcie weselne. Centralnym punktem ogrodu jest specjalna altana – w niej zgromadzeni goście mogą spędzić razem nadzwyczajne chwile, bawiąc się i rozmawiając. W ogrodzie znajduje się także strefa wypoczynkowa, w której uczestnicy wesela mogą złapać nieco oddechu w trakcie szalonej zabawy. Oprócz ogrodu posiadamy przestronną salę kominkową pełną ciepła i uroku – zgodnie z Państwa życzeniem to właśnie w niej może zostać zorganizowana uroczystość. Wszystkich rodziców z pewnością ucieszy fakt, że zorganizowaliśmy w Złotym Linie specjalną strefą dla dzieci, w której nasze pociechy mogą radośnie i bezpiecznie spędzić czas.

Rustykalne wesele pod Warszawą

Nowoczesne wesele pod Warszawą – elegancko i profesjonalnie

W Złotym Linie przywiązujemy niezwykle dużą wagę do najdrobniejszych nawet detali, z tego też względu staramy się możliwie najlepiej sprostać potrzebom i wymaganiom wszystkich Gości. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, starając się tak przygotować miejsce, by to Państwo czuli się w nim wyjątkowo. Gwarantujemy, że nowoczesne wesele pod Warszawą w Złotym Linie z pewnością na dłużej przetrwa w pamięci wszystkich Gości, a świeżo upieczonym małżonkom pozwoli z radością wkroczyć w nowy etap życia.

Na uroczystości / szkolenia oferujemy:

Salę kominkową

z miejscami siedzącymi dla 85 osób

Altanę w ogrodzie

z miejscami siedzącymi dla 114 osób

Ogród

ze strefą wypoczynkową, miejscem na grilla i ognisko

Przyjęcia:

Oferujemy ponadto:

Opiekę animatorki nad dziećmi podczas przyjęcia

Możliwość skorzystania z kompleksowej dekoracji uroczystości

35 miejsc noclegowych w Hotelu (w tym 3 dostawki). Goście organizujący uroczystość weselną w naszym obiekcie otrzymują od hotelu 10% rabatu na nocleg, natomiast Para Młoda - voucher na romantyczną kolację w rocznicę ślubu

Istnieje możliwość organizacji uroczystości na większą ilość osób - ustalane indywidualnie.

Organizujemy również catering

WESELA/PRZYJĘCIA/SZKOLENIA/IMPREZY FIRMOWE

e-mail: eventy@zlotylin.pl
tel.: 517 530 277