Komunie w Serocku – restauracja Złoty Lin

Pierwsza Komunia Święta to niewątpliwie ważny dzień dla każdego dziecka, ale również jego rodziców i najbliższych. Obecnie powszechne jest, żeby w tym dniu wspólnie świętować. Coraz więcej osób nie chce jednak urządzać przyjęcia na własną rękę, ze względu na brak miejsca lub komfort gości. Najlepszym rozwiązaniem jest organizacja komunii w lokalu. To przede wszystkim bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba martwić się o ty, by w tym szczególnym dniu podejmować gości u siebie.

Wydarzenie w wyjątkowych okolicznościach

Restauracja Złoty Lin organizuje komunie w Serocku na dowolną ilość osób. Nasz lokal położony jest nad Zalewem Zegrzyńskim, w otoczeniu pięknej przyrody. To świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zorganizować komunie w niestandardowym i wyjątkowym otoczeniu. Do Państwa dyspozycji oddajemy specjalną salę kominkową, altanę w ogrodzie czy ogród. Daje to możliwość zaproszenia wszystkich gości do wybranego miejsca.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę zarówno jeśli chodzi o przygotowanie menu na tę uroczystość, jak i wszelkiego rodzaju dekoracje. Na Państwa życzenie możemy kompleksowo udekorować stoły czy krzesła.

Komunie nad Zalewem Zegrzyńskim – co nas wyróżnia?

Zalew Zegrzyński to piękne miejsce, w otoczeniu którego znajduje się nasza restauracja. Jeśli chcecie Państwo, żeby komunia Waszego dziecka była urządzona elegancko i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, to restauracja Złoty Lin będzie do tego najlepszym miejscem. Klimatyczne wnętrze oraz pyszne jedzenie sprawią, że uroczystość na pewno zostanie zapamiętana przez wszystkich uczestników. Nasi Szefowie kuchni przygotowują pyszne dania, które znajdują uznanie wśród wszystkich naszych gości. Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni mazurskiej, a w szczególni rybach w śmietanie. Jednak na Państwa życzenie możemy skomponować dowolne menu na komunię, w oparciu o kartę dań. Weźmiemy pod uwagę również dzieci oraz wegetarian czy osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie pokarmowe. Wszystko zależy od Państwa oczekiwań oraz budżetu przeznaczonego na uroczystość.

Na sali i w ogrodzie

Jeśli chcecie zorganizować komunię nad Zalewem Zegrzyńskim , w otoczeniu przyrody, to restauracja Złoty Lin będzie świetnym pomysłem. Zapewniamy profesjonalną obsługę, pyszne jedzenie oraz uroczystość urządzoną w niezwykle klimatycznym wnętrzu. Dodatkowo dysponujemy altaną w ogrodzie, ogrodem letnim, które także oddajemy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy, że spędzicie tutaj miłe chwile ze swoimi najbliższymi.

Komunia na miarę Państwa oczekiwań

W zależności od indywidualnych gustów oraz oczekiwań, możemy przygotować komunię, żeby spełnić wszystkie Państwa potrzeby zarówno te związane z menu na uroczystość, jak i dekoracją sali. Wiemy, że komunia dziecka to ważne wydarzenie dla każdego rodzica, więc zrobimy wszystko, żebyście nie musieli Państwo martwić się przebiegiem uroczystości.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów oraz rezerwacji terminu.

Na uroczystości / szkolenia oferujemy:

Salę kominkową

z miejscami siedzącymi dla 85 osób

Altanę w ogrodzie

z miejscami siedzącymi dla 114 osób

Ogród

ze strefą wypoczynkową, miejscem na grilla i ognisko

Przyjęcia:

Oferujemy ponadto:

Opiekę animatorki nad dziećmi podczas przyjęcia

Możliwość skorzystania z kompleksowej dekoracji uroczystości

35 miejsc noclegowych w Hotelu (w tym 3 dostawki). Goście organizujący uroczystość weselną w naszym obiekcie otrzymują od hotelu 10% rabatu na nocleg, natomiast Para Młoda - voucher na romantyczną kolację w rocznicę ślubu

Istnieje możliwość organizacji uroczystości na większą ilość osób - ustalane indywidualnie.

Organizujemy również catering

WESELA/PRZYJĘCIA/SZKOLENIA/IMPREZY FIRMOWE

e-mail: eventy@zlotylin.pl
tel.: 517 530 277