Jak wybrać miejsce na imprezy okolicznościowe?

Planując imprezy okolicznościowe, pragniemy zorganizować je tak, aby były niezwykle przyjemne i niezapomniane. Możemy to osiągnąć między innymi poprzez miejsce, gdzie one się odbywają. Dlatego świetną lokalizacją na imprezy okolicznościowe jest Serock. To urokliwe miasteczko położone nad Jeziorem Zegrzyńskim, na pograniczu Kotliny Warszawskiej i Wysoczyzny Ciechanowskiej, a od Warszawy dzieli je jedynie około 40 kilometrów. Jeśli więc chcą Państwo zorganizować imprezę okolicznościową poza miastem, ale w odległości pozwalającej na swobodne dotarcie, nie spędzając długich godzin w samochodzie, Serock stanowi idealną lokalizację. Właśnie tam mieści się przytulny hotel i restauracja Złoty Lin będące doskonałym miejscem na organizację imprezy okolicznościowej. Jezioro Zegrzyńskie i jego malownicze otoczenie stanowią dodatkowe atuty tej lokalizacji.

Organizacja imprezy okolicznościowej w Złotym Linie w Serocku

Serdecznie zapraszamy Państwa do urządzenia imprezy okolicznościowej w hotelu i restauracji Złoty Lin nad Jeziorem Zegrzyńskim. Dzięki naszemu doświadczeniu mogą Państwo być pewni, że na pewno będzie ona niezykle udana i niezapomniana. Menu mogą Państwo skomponować na podstawie naszych propozycji, jednak jesteśmy również otwarci na wszelkie Państwa sugestie. Wielkim atutem jest też nasz hotel, więc przyjęcie mogą Państwo połączyć z noclegiem. Mamy bogate doświadczenie w urządzaniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak jubileusze, wesela czy zjazdy rodzinne i imprezy firmowe. Dzięki temu wiemy, jak zorganizować naprawdę udaną imprezę okolicznościową nad Jeziorem Zegrzyńskim. W zależności od indywidualnych preferencji oraz wielkości przyjęcia oddajemy do Państwa dyspozycji:

  • przestronny ogród z wydzieloną strefą wypoczynkową oraz miejscem na ognisko czy grilla,
  • urokliwą altanę w ogrodzie z ponad 100 miejscami siedzącymi,
  • przytulną i elegancką salę kominkową, gdzie przewidzieliśmy miejsca dla 85 osób.
  • W hotelu dysponujemy 35 miejscami, tak więc dla gości pochodzących z daleka możemy zapewnić również noclegi.

Liczne atrakcje nad Jeziorem Zegrzyńskim.

Umiejscowienie hotelu Złoty Lin w Zalewie Zegrzyńskim pozwala nie tylko korzystać z uroków przyrody, ale również wielu innych atrakcji oferowanych przez tę okolicę. Dla fanów wędkarstwa Jezioro Zegrzyńskie oferuje obfitujące w ryby łowiska. Również fani sportów wodnych i żeglarstwa będą usatysfakcjonowani, a liczne szlaki turystyczne, piesze i rowerowe pozwolą na wspólne wędrówki i korzystanie z uroków przyrody. Obsługa Złotego Lina podpowie Państwu również, jakie ciekawe miejsca warto zwiedzić w okolicy, więc również w tym zakresie mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Zależy nam przede wszystkim, aby skorzystali Państwo nie tylko z uroków naszego ośrodka, ale również z pięknej okolicy, w której się znajdujemy. Pragniemy, aby impreza okolicznościowa w Złotym Linie w Serocku dostarczyła wiele przyjemności i niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego hotelu w celu uzgodnienia szczegółów związanych z organizacją imprezy okolicznościowej w Serocku!

Na uroczystości / szkolenia oferujemy:

Salę kominkową

z miejscami siedzącymi dla 85 osób

Altanę w ogrodzie

z miejscami siedzącymi dla 114 osób

Ogród

ze strefą wypoczynkową, miejscem na grilla i ognisko

Przyjęcia:

Oferujemy ponadto:

Opiekę animatorki nad dziećmi podczas przyjęcia

Możliwość skorzystania z kompleksowej dekoracji uroczystości

35 miejsc noclegowych w Hotelu (w tym 3 dostawki). Goście organizujący uroczystość weselną w naszym obiekcie otrzymują od hotelu 10% rabatu na nocleg, natomiast Para Młoda - voucher na romantyczną kolację w rocznicę ślubu

Istnieje możliwość organizacji uroczystości na większą ilość osób - ustalane indywidualnie.

Organizujemy również catering

WESELA/PRZYJĘCIA/SZKOLENIA/IMPREZY FIRMOWE

e-mail: eventy@zlotylin.pl
tel.: 517 530 277