Restauracja Złoty Lin znajduje się w cudownej okolicy zalewu Zegrzyńskiego. Nasi kucharze od ponad 50 lat serwują tutaj przepyszne dania przyrządzane w tradycyjny sposób oraz z wykorzystaniem lokalnych produktów. Złoty Lin to również doskonałe miejsce na zorganizowanie ważnego eventu. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w organizacji kolacji biznesowych, przyjęć okolicznościowych, szkoleń oraz imprez firmowych. Dzięki temu oferujemy usługi najwyższej jakości i potrafimy sprawić, że czas spędzony w Złotym Linie będzie niezapomniany.

Atrakcyjna lokalizacja sprzyjająca Gościom

Gwarantujemy świetną atmosferę, która panuje w klimatycznych wnętrzach, dużym ogrodzie z altaną oraz specjalną strefą relaksu i przy odpowiednio udekorowanych stołach. Ich wygląd zależny jest od sugestii naszych Klientów oraz od tego, jakiego rodzaju są to eventy. Serock i sąsiedztwo Zalewu Zegrzyńskiego zapewniają liczne atrakcje, które mogą dopełnić i uatrakcyjnić wydarzenie. W okolicy nie brakuje przystani, w których można wypożyczyć profesjonalny sprzęt i oddać się uprawianiu sportów wodnych. Z kolei liczne szlaki turystyczne pozwalają spacerować lub jeździć na rowerze, podziwiając malownicze krajobrazy.

Indywidualne menu na event w Serocku

Nasza oferta jest niezwykle elastyczna i dostosowana do potrzeb, gustów oraz budżetu przeznaczonego na organizację eventu w Serocku. Dajemy możliwość skorzystania ze stałych zestawów lub skomponowania menu składającego się z serwowanych przez nas dań z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań.

Menu Złotego Lina

Specjalnością naszej kuchni są ryby słodkowodne tradycyjnie zapiekane w śmietanie. Serwujemy lina, sandacza oraz okonia mazurskiego. Ponadto w naszym menu polecamy ryby morskie, świeże sałatki, aromatyczne zupy, pełne smaku dania mięsne, dania grillowane, a także różnorodne przekąski czy smakowite desery. W naszej ofercie znajdują się również atrakcyjne dania bezmięsne, wegańskie, a także posiłki dla osób z alergiami pokarmowymi. Do dyspozycji jest także dobrze zaopatrzony bar, w którym znajdują się gorące i zimne napoje, a także najróżniejsze alkohole.

Eventy w Serocku a nocleg

Złoty Lin to nie tylko restauracja z wielki ogrodem, ale również hotel. Dzięki temu event w Serocku może trwać kilka dni. Jest to też dobre rozwiązanie dla osób, które po wydarzeniu musiałyby przebyć długą drogę do domu. W naszym hotelu dysponujemy czternastoma nowocześnie i praktycznie urządzonymi pokojami z trzydziestoma pięcioma miejscami noclegowymi dla gości.

Zapraszamy do Złotego Lina i organizacji niezapomnianego eventu w Serocku!

Na uroczystości / szkolenia oferujemy:

Salę kominkową

z miejscami siedzącymi dla 85 osób

Altanę w ogrodzie

z miejscami siedzącymi dla 114 osób

Ogród

ze strefą wypoczynkową, miejscem na grilla i ognisko

Przyjęcia:

Oferujemy ponadto:

Opiekę animatorki nad dziećmi podczas przyjęcia

Możliwość skorzystania z kompleksowej dekoracji uroczystości

35 miejsc noclegowych w Hotelu (w tym 3 dostawki). Goście organizujący uroczystość weselną w naszym obiekcie otrzymują od hotelu 10% rabatu na nocleg, natomiast Para Młoda - voucher na romantyczną kolację w rocznicę ślubu

Istnieje możliwość organizacji uroczystości na większą ilość osób - ustalane indywidualnie.

Organizujemy również catering

WESELA/PRZYJĘCIA/SZKOLENIA/IMPREZY FIRMOWE

e-mail: eventy@zlotylin.pl
tel.: 517 530 277