Organizacja udanej imprezy firmowej.

Organizacja Imprez firmowych stała się normą w przedsiębiorstwach. Stanowią one świetny sposób na integrację pracowników oraz swoisty rodzaj nagrody za ich ciężką pracę. Organizując imprezę integracyjną, należy zadbać nie tylko o odpowiednie zaplecze restauracyjne i hotelowe, ale też o atrakcje. To wszystko znajdą Państwo w Złotym Linie w Serocku. Jest on położony nad Jeziorem Zegrzyńskim, dzięki czemu istnieje możliwość żeglowania czy bardziej ekstremalnych sportów wodnych jak na przykład windsurfing. Dla pracowników preferujących spokojniejsze formy rekreacji idealnym rozwiązaniem będą tutejsze liczne szlaki turystyczne przeznaczone do pieszych i rowerowych wędrówek.

Jeśli planowana przez Państwa impreza firmowa ma mieć nieco bardziej oficjalny charakter – na przykład przyjęcie dla kontrahentów czy partnerów biznesowych, Złoty Lin w Serocku również jest dobrym rozwiązaniem. Na większe przyjęcia przeznaczona jest przestronna altana w ogrodzie dla stu czternastu osób, na te nieco mniejsze natomiast idealnym pomieszczeniem będzie sala kominkowa z osiemdziesięcioma pięcioma miejscami.

Menu na imprezę firmową.

Bardzo ważnym elementem imprezy integracyjnej są również smaczne posiłki. Nasi kucharze oferują Państwu bogate menu, mogą Państwo również skomponować je indywidualnie zgodnie z preferencjami. Tworząc nasze dania, nie zapominamy też o osobach cierpiących na alergie pokarmowe czy będące na diecie wykluczającej niektóre produkty żywieniowe (na przykład dieta bezglutenowa czy pozbawiona nabiału), więc po wcześniejszej informacji na ten temat również możemy przedstawić Państwu odpowiednie propozycje.

Nocleg w Serocku.

Organizując imprezę firmową w Złotym Linie w Serocku, możemy zagwarantować Państwu również noclegi w naszym hotelu. Jest to rozwiązanie szczególnie cenione przez pracowników spoza Warszawy i okolic, które w drodze powrotnej musiałyby przebyć kilkadziesiąt lub nawet kilkaset kilometrów. Zapewne myśl o kilku godzinach „za kółkiem” po imprezie firmowej nie byłaby miłą perspektywą. Właśnie z tego względu istnieje możliwość rezerwacji miejsc w Złotym Linie, gdzie dysponujemy czternastoma pokojami z trzydziestoma pięcioma miejscami noclegowymi. Dzięki temu Państwa pracownicy będą mogli bez przeszkód oddać się zabawie i integracji w urokliwym otoczeniu.

Złoty Lin – imprezy firmowe skrojone na miarę!

Organizując imprezę firmową nad Jeziorem Zegrzyńskim w Złotym Linie, zyskują Państwo pewność, że na pewno będzie ona udana i pozwoli „naładować akumulatory” pracownikom, co pozytywnie wpłynie na ich wydajność i jakość pracy. Ponadto będzie to okazja na poznanie pracowników z innych działów czy oddziałów firmy, co będzie miało równie dobry oddźwięk. Muszą Państwo pamiętać, że zadowolony pracownik to dobry pracownik. My doskonale to rozumiemy, dlatego organizowane przez nas imprezy firmowe w pięknym otoczeniu Jeziora Zegrzyńskiego są ciepło wspominane przez każde przedsiębiorstwo, które nam zaufało w tym zakresie.

Zapraszamy do Złotego Lina w Serocku!

Na uroczystości / szkolenia oferujemy:

Salę kominkową

z miejscami siedzącymi dla 85 osób

Altanę w ogrodzie

z miejscami siedzącymi dla 114 osób

Ogród

ze strefą wypoczynkową, miejscem na grilla i ognisko

Przyjęcia:

Oferujemy ponadto:

Opiekę animatorki nad dziećmi podczas przyjęcia

Możliwość skorzystania z kompleksowej dekoracji uroczystości

35 miejsc noclegowych w Hotelu (w tym 3 dostawki). Goście organizujący uroczystość weselną w naszym obiekcie otrzymują od hotelu 10% rabatu na nocleg, natomiast Para Młoda - voucher na romantyczną kolację w rocznicę ślubu

Istnieje możliwość organizacji uroczystości na większą ilość osób - ustalane indywidualnie.

Organizujemy również catering

WESELA/PRZYJĘCIA/SZKOLENIA/IMPREZY FIRMOWE

e-mail: eventy@zlotylin.pl
tel.: 517 530 277