Dzień ślubu i wesela to wyjątkowa okazja dla Młodej Pary. Każda z nich chce, żeby wydarzenie było niezapomniane i atrakcyjne dla gości. Przygotowania do tego wielkiego dnia trwają zazwyczaj bardzo długo i często rozpoczynają się od poszukiwania właściwej sali weselnej. Wielu przyszłych nowożeńców nie wie, czego szuka, licząc, że wybrane miejsce ich oczaruje. Każda z par ma inne wyobrażenie o tym dniu, jednak co do jednego są zgodni – ich wesele musi być piękne.

Na sali i w ogródku

Złoty Lin oferuje organizację wesela nad Zegrzem, czyli w przepięknym otoczeniu lasów i jezior, gdzie każdy będzie czuł się dobrze. Nasza sala weselna w Serocku to wyjątkowe miejsce, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom natury, ale nie tylko. Tym, co nas wyróżnia, jest przede wszystkim elastyczne oraz indywidualne podejście do nowożeńców, poszukujących wymarzonej sali na swój wyjątkowy dzień. W zależności od potrzeb, możemy zaproponować organizację wesela w przepięknej sali kominkowej lub w altanie w ogrodzie. Co więcej, wszyscy goście weselni będą mieli do dyspozycji ogród ze specjalną strefą wypoczynkową, która świetnie sprawdza się w trakcie wesela.

W zależności od liczby gości oraz oczekiwań Młodej Pary przygotujemy salę weselną w taki sposób, żeby wystrojem nawiązywała do motywu przewodniego uroczystości.

Zobacz, jak piękna może być Twoja sala weselna nad Zalewem Zegrzyńskim i spraw, żeby ten dzień był niezapomniany dla Ciebie i Twoich gości.

Sala weselna nad Narwią na Twój wielki dzień

Wybierając idealną salę weselną, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z najważniejszych będzie niewątpliwie jej wystrój oraz jedzenie. Nasza sala weselna nad jeziorem Zegrzyńskim wyróżnia się przede wszystkim przepiękną okolicą oraz profesjonalną obsługą. Do dyspozycji naszej Pary Młodej oraz gości weselnych jest restauracja, w której nasi Szefowie Kuchni przygotowują wyjątkowe dania dostosowane do Waszego gustu. Nasze potrawy przyrządzamy według tradycyjnych receptur z najwyższej jakości składników od lokalnych dostawców.

Sala weselna w Serocku

Wyjątkowe wydarzenie w sprzyjających okolicznościach

Naszą specjalnością są różnego rodzaju ryby, które świetnie wpiszą się w weselny jadłospis. Menu uroczystości możemy jednak dostosować do indywidualnych upodobań Młodej Pary. Zorganizowanie wesela nad Zegrzem to gwarancja pięknych wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Uroczystość możemy zorganizować bezpośrednio na sali weselnej lub na naszym ogrodzie w otoczeniu przyrody. Wszystko zależy od Państwa oczekiwań, wyobrażeń o weselu, a także budżetu, którym dysponujecie.

Noclegi i atrakcje dla dzieci

Co ważne, Złoty Lin to również hotel, w którym dysponujemy miejscami noclegowymi dla kilkudziesięciu osób. To bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie jeśli macie Państwo wielu przyjezdnych gości. Oferujemy również opiekę animatorki dla najmłodszych, co jest przydatne, jeśli na Waszym weselu będą dzieci.

Propozycja dla wymagających

Sala weselna nad Zalewem Zegrzyńskim to świetna propozycja dla wszystkich przyszłych Par Młodych, które szukają wyjątkowego miejsca na swój wielki dzień. Gwarantujemy nie tylko profesjonalną obsługę, pyszne jedzenie, ale również piękne i klimatyczne otoczenie natury, które na pewno przypadnie do gustu wszystkim gościom.

Klimatyczna i z klasą – sala weselna nad Narwią

Wiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniego lokalu na Wasz wyjątkowy dzień. Z myślą o wszystkich Parach Młodych, proponujemy organizację oraz kompleksową obsługę każdego przyjęcia. Sala weselna nad Narwią to propozycja dla osób ceniących kontakt z naturą oraz dla wszystkich Gości wymagających obsługi na najwyższym poziomie. Dzięki udogodnieniom w postaci ogrodu oraz znajdującej się w nim altany, możliwości indywidualnego ułożenia menu oraz skorzystania z profesjonalnej dekoracji uroczystości, nasza sala wesela nad Narwią może spełnić wymagania każdego klienta.

Przyszłe Pary Młode zapraszamy do obejrzenia lokalu, zapoznania się z proponowanym menu oraz odkrycia wszystkich możliwości, jakie zapewnia Gościom nasza sala weselna. Serock, gdzie zlokalizowana jest restauracja Złoty Lin wraz z hotelem, to doskonałe miejsce na zorganizowanie uroczystości przez osoby z Warszawy i pobliskich miejscowości. Organizując przyjęcie w naszej sali weselnej w Serocku, otrzymujecie gwarancję nietuzinkowych rozwiązań oraz wysokiej jakości świadczonych usług.

Na uroczystości / szkolenia oferujemy:

Salę kominkową

z miejscami siedzącymi dla 85 osób

Altanę w ogrodzie

z miejscami siedzącymi dla 114 osób

Ogród

ze strefą wypoczynkową, miejscem na grilla i ognisko

Przyjęcia:

Oferujemy ponadto:

Opiekę animatorki nad dziećmi podczas przyjęcia

Możliwość skorzystania z kompleksowej dekoracji uroczystości

35 miejsc noclegowych w Hotelu (w tym 3 dostawki). Goście organizujący uroczystość weselną w naszym obiekcie otrzymują od hotelu 10% rabatu na nocleg, natomiast Para Młoda - voucher na romantyczną kolację w rocznicę ślubu

Istnieje możliwość organizacji uroczystości na większą ilość osób - ustalane indywidualnie.

Organizujemy również catering

WESELA/PRZYJĘCIA/SZKOLENIA/IMPREZY FIRMOWE

e-mail: eventy@zlotylin.pl
tel.: 517 530 277