Restauracja Złoty Lin położona jest w przepięknej okolicy zalewu Zegrzyńskiego. Kucharze już od ponad 50 lat serwują tutaj dania przyrządzane z regionalnych produktów oraz wyłącznie w tradycyjny sposób. Złoty Lin to również znakomite miejsce na wyprawienie uroczystości okolicznościowych. Wieloletnie doświadczenie w organizacji chrzcin, wesel, komunii czy kolacji firmowych daje pewność, że uroczystość przebiegnie w spokojnej atmosferze, a każdy detal będzie dopracowany.

Świętowanie w komfortowych warunkach

Chrzciny dziecka to bardzo ważne wydarzenie dla całej rodziny oraz przyjaciół. W Złotym Linie można znakomicie ugościć swoich najbliższych. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę w klimatycznych wnętrzach i przy elegancko udekorowanych stołach, na których wygląd wpływ będą miały Państwa sugestie. Chrzciny przy zalewie Zegrzyńskim to doskonały pomysł na wyprawienie uroczystości w pięknych okolicznościach przyrody oraz połączonej ze spacerem wzdłuż brzegu jeziora.

Chrzciny w Serocku – spersonalizowane menu

Nasza oferta jest bardzo elastyczna. Organizując chrzciny w Serocku, możecie Państwo liczyć na to, że zawsze dostosowujemy się do potrzeb oraz gustów naszych Gości Dajemy możliwość skomponowania menu składającego się z serwowanych przez nas dań z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań oraz budżetu przeznaczonego na uroczystość. Ponadto oferujemy atrakcyjne dania dla osób, które nie jedzą mięsa, a także dla tych, którzy mają różnorodne alergie pokarmowe.

Spełniając oczekiwania naszych Gości

Specjalnością naszej restauracji są słodkowodne ryby zapiekane w śmietanie. Serwujemy liny, sandacze oraz okonia mazurskiego. Ponadto w naszym menu polecamy zawsze świeże sałatki, aromatyczne zupy, dania mięsne, w tym dania grillowane, pierogi, a także różnorodne przekąski, pyszne desery, dania wegańskie i wegetariańskie oraz zimne i ciepłe napoje. Na chrzciny w okolicach zalewu Zegrzyńskiego mamy przygotowane również gotowe zestawy, które można dowolnie modyfikować.

Chrzciny w okolicach zalewu Zegrzyńskiego – klimatyczne miejsce na wyjątkowe okoliczności

Złoty Lin oferuje organizację przyjęć okolicznościowych w sali kominkowej, która posiada miejsca siedzące dla blisko stu osób. Jest to idealne rozwiązanie na okres jesienno-zimowy. Z kolei na cieplejsze miesiące polecamy wybór altany znajdującej się w ogrodzie lub samego ogrodu, w którym znajduje się strefa wypoczynkowa oraz miejsce na grilla i ognisko.

Nasz lokal jest również wyposażony w specjalną strefę dla dzieci, w której znajduje się mnóstwo atrakcji. Pociechy mogą bawić się zabawkami, rysować po dużej tablicy, oglądać bajki lub korzystać z placu zabaw w ogrodzie.

Ponadto w naszym hotelu mamy także 35 miejsc noclegowych. Dzięki temu problemu nie stanowi przenocowanie gości, którzy muszą przebyć daleką drogę powrotną do swojego domu.

Komfortowe warunki dla Gości

Nasi pracownicy zawsze służą pomocą i zachowują najwyższe standardy obsługi. W Złotym Linie sprawiamy, że nasi Goście nie muszą się martwić o sprawy organizacyjne i cały swój czas mogą poświęcić dla swoich gości. Chrzciny w Serocku wyprawiane w Złotym Linie to gwarancja udanej uroczystości i wspaniale spędzonego czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i rezerwacji terminu przyjęcia.

Na uroczystości / szkolenia oferujemy:

Salę kominkową

z miejscami siedzącymi dla 85 osób

Altanę w ogrodzie

z miejscami siedzącymi dla 114 osób

Ogród

ze strefą wypoczynkową, miejscem na grilla i ognisko

Przyjęcia:

Oferujemy ponadto:

Opiekę animatorki nad dziećmi podczas przyjęcia

Możliwość skorzystania z kompleksowej dekoracji uroczystości

35 miejsc noclegowych w Hotelu (w tym 3 dostawki). Goście organizujący uroczystość weselną w naszym obiekcie otrzymują od hotelu 10% rabatu na nocleg, natomiast Para Młoda - voucher na romantyczną kolację w rocznicę ślubu

Istnieje możliwość organizacji uroczystości na większą ilość osób - ustalane indywidualnie.

Organizujemy również catering

WESELA/PRZYJĘCIA/SZKOLENIA/IMPREZY FIRMOWE

e-mail: eventy@zlotylin.pl
tel.: 517 530 277