Coraz więcej osób chętnie wybiera się na obiady do restauracji. Zwolennicy pysznych dań z przyjemnością szukają nowych miejsc, w których mogą odkrywać nieznane wcześniej smaki lub powracać pamięcią do swoich ulubionych potraw z dzieciństwa. Złoty Lin to restauracja rybna położona kilkadziesiąt kilometrów od Zalewu Zegrzyńskiego i Warszawy. Serwujemy dania kuchni regionalnej. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim wspaniałe otoczenie przyrody oraz krajobrazów, dzięki czemu każdy posiłek u nas będzie ucztą nie tylko dla podniebienia, ale również dla oczu.

Przepyszne potrawy w przyjemnej atmosferze

Nasza restauracja rybna z dobrym dojazdem nad Zalew Zegrzyński to miejsce idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na spotkanie biznesowe. Posiadamy dwie sale restauracyjne oraz altanę w ogrodzie, dzięki czemu każdy może wybrać najlepsze miejsce dla siebie. Zapewniamy możliwość zjedzenia pysznych regionalnych dań w przyjaznej atmosferze, a miłośnicy przyrody mogą pojechać nad Jezioro Zegrzyńskie, które znajduje się zaledwie dziesięć kilometrów dalej. Każdy gość może również zjeść obiad bądź deser w naszej altanie, a gdy pogoda dopisuje także w ogrodzie letnim. Wszystkie te miejsca zapewniają niepowtarzalną atmosferę na wspólny obiad czy kolację.

Restauracja rybna w Serocku – rozsmakuj się w naszej kuchni

Tym, czym może pochwalić się nasza restauracja rybna pod Warszawą, są nie tylko przepiękne widoki, ale przede wszystkim kuchnia. Nasi kucharzy to prawdziwi mistrzowie w przyrządzaniu regionalnych potraw, w szczególności ryb. Zależy nam na tym, żeby nasze potrawy były przygotowywane w poszanowaniu tradycyjnych sposobów. Właśnie dlatego korzystamy z produktów od lokalnych dostawców. Dzięki temu możemy pochwalić się najlepszymi w okolicy rybami, podchodzącymi z pobliskich jezior. Nasi goście mogą u nas zakosztować lina, sandacza czy okonia mazurskiego, a naszą specjalnością od wielu lat pozostają ryby zapiekane w śmietanie.

Restauracja rybna nad Narwią

Złoty Lin to miejsce, w którym macie Państwo możliwość zjedzenia świeżych dań z najwyższej jakości składników. Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, żeby wszystkie potrawy wyróżniały się smakiem i aromatem. To wszystko sprawia, że restauracja to świetne miejsce na spotkanie w gronie przyjaciół czy rodziny. Znajdą tutaj dla siebie coś zarówno zwolennicy dań mięsnych, jak i wegetarianie czy dzieci.

Restauracja nad Narwią – co zjesz w Złotym Linie?

Menu w naszej restauracji zostało skomponowane w taki sposób, żeby sprostać wymaganiom wszystkich naszych gości, nawet tych najbardziej wymagających. Właśnie dlatego w karcie nie brakuje tradycyjnych potraw kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Oferujemy szeroki wybór sałatek, przystawek przygotowanych na zimno, jak i na gorąco oraz aromatycznych zup. Wszystkie potrawy przygotowujemy w oparciu o nasze wieloletnie przepisy, które cieszą się uznaniem Gości.

Ryby wizytówką naszej restauracji

W karcie naszej restauracji królują jednak ryby, które są naszą specjalnością. Przyrządzamy je na wiele różnych sposobów, w tym zapiekane pod śmietaną. Zachęcamy również do skosztowania naszych deserów oraz pierogów. Do każdej potrawy warto również dobrać kieliszek wina. Zapraszamy do naszej restauracji rybnej z dobrym dojazdem do Zegrza i spróbowania pysznych dań.

Karta dań

Alkohole