Zwykle jednym z pierwszych zagadnień, z którymi mierzymy się przy organizacji przyjęć okolicznościowych jest wybór miejsca imprezy. Przede wszystkim chcemy, aby było ono malownicze i dostarczyło niezapomnianych wrażeń, zarówno organizatorom, jak i gościom.

Gdzie zorganizować niezapomaniane przyjęcie okolicznościowe?

W Warszawie istnieje wiele restauracji, w których możemy zorganizować przyjęcie. Jeśli jednak zależy nam, aby sceneria była wyjątkowa i daleka od zgiełku wielkiego miasta doskonałym pomysłem jest przyjęcie okolicznościowe w Serocku nad Zegrzem. Spodziewać się tam możemy na pewno niezwykle malowniczego otoczenia i, przede wszystkim, spokojnego i cichego otoczenia. Zapraszamy do skorzystania z oferty organizacji przyjęć okolicznościowych nad Jeziorem Zegrzyńskim w hotelu Złoty Lin. Obiekt dysponuje własną restauracją oraz czternastoma przytulnymi pokojami z trzydziestoma pięcioma miejscami noclegowymi.

Dlaczego warto organizować przyjęcia okolicznościowe nad Zlewem Zegrzyńskim?

Niepodważalnym atutem tej okolicy jest malownicze otoczenie. Dodatkową atrakcję stanowi tutaj Jezioro Zegrzyńskie słynące z niezwykle czystej wody. Można tutaj zarówno uprawiać sporty wodne – na przykład żeglarstwo czy windsurfing, jak i oddawać się przyjemności wędkowania. Okolica sprzyja także wycieczkom rowerowym, tak więc każdy może znaleźć aktywność idealną dla siebie. W okolicy przebiega wiele szlaków turystycznych, zarówno pieszych, jak i rowerowych, tak więc można tutaj bezpiecznie rozkoszować się urokami przyrody. Jest to idealne miejsce do organizacji imprezy okolicznościowej połączonej z dodatkowymi atrakcjami, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych gości. Mimo niedużej odległości od metropolii warszawskiej okolica jest niezwykle spokojna i cicha, przez co sprzyjająca odpoczynkowi na łonie przyrody.

Hotel Złoty Lin- idealne miejsce na przyjęcia okolicznościowe w Serocku.

W naszym hotelu i towarzyszącej mu restauracji zorganizowaliśmy do tej pory mnóstwo przyjęć okolicznościowych. Mamy doświadczenie zarówno w weselach, chrzcinach, różnego rodzaju jubileuszach czy spotkaniach firmowych. Proponowane przez kucharzy menu na przyjęcia jest zróżnicowane, możemy również ułożyć je według indywidualnego zamówienia. Nie jest również problemem skomponowanie dań dla alergików czy dla dzieci. Goście niezwykle chwalą dzieła naszych kucharzy, równie często jak samą organizację przyjęć okolicznościowych. Od początku istnienia Złotego Lina komfort i zadowolenie naszych Gości stawiamy na pierwszym miejscu. Sprawia to, że wielu z nich do nas powraca i organizuje u nas na przykład śluby, chrzciny czy jubileusze. Trafia do nas również wielu Gości z rekomendacji wcześniejszych Klientów. Niezwykle nas to cieszy i jest powodem do dumy oraz potwierdzeniem, że nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Mimo tak pozytywnych opinii nie „spoczywamy na laurach” i cały czas pracujemy nad tym, aby nasza oferta była ciekawa i zgodna z panującymi trendami (na przykład żywieniowymi).

Zapraszamy do organizacji przyjęć okolicznościowych w Złotym Linie w Serocku!

Na uroczystości / szkolenia oferujemy:

Salę kominkową

z miejscami siedzącymi dla 85 osób

Altanę w ogrodzie

z miejscami siedzącymi dla 114 osób

Ogród

ze strefą wypoczynkową, miejscem na grilla i ognisko

Przyjęcia:

Oferujemy ponadto:

Opiekę animatorki nad dziećmi podczas przyjęcia

Możliwość skorzystania z kompleksowej dekoracji uroczystości

35 miejsc noclegowych w Hotelu (w tym 3 dostawki). Goście organizujący uroczystość weselną w naszym obiekcie otrzymują od hotelu 10% rabatu na nocleg, natomiast Para Młoda - voucher na romantyczną kolację w rocznicę ślubu

Istnieje możliwość organizacji uroczystości na większą ilość osób - ustalane indywidualnie.

Organizujemy również catering

WESELA/PRZYJĘCIA/IMPREZY FIRMOWE

e-mail: eventy@zlotylin.pl
tel.: 517 530 277