Pokój standard

cena od 140 PLN

Pokój superior

cena od 160 PLN

Pokój de lux Love Story

cena od 200 PLN

Pokój de lux Mini Spa

cena od 200 PLN

Złoty Lin to idealne miejsce na wypoczynek i relaks dla całej rodziny. Nasz obiekt położony jest w malowniczej miejscowości Serock, dziesięć kilometrów od jeziora Zegrzyńskiego. To tylko kawałek drogi od Warszawy, a będą mogli Państwo przenieść się do wyjątkowego i spokojnego miejsca. Nasz hotel z dogodnym dojazdem nad Zalew Zegrzyński umożliwia Państwu spędzenie miło czasu na łonie przyrody oraz odpoczęcie od zgiełku dużego miasta. Co więcej, do dyspozycji naszych gości jest również restauracja z pysznymi daniami kuchni regionalnej. Nasz hotel Złoty Lin to świetne miejsce na rodzinne wypady, ale również spotkania biznesowe czy imprezy integracyjne.

Hotel w malowniczej miejscowości Serock

Oferujemy możliwość zakwaterowania w 14 przytulnych pokojach o różnym standardzie. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań możecie wybrać najlepszy dla siebie. W trakcie pobytu wszyscy nasi goście mogą korzystać ze wszystkich proponowanych atrakcji w naszym hotelu, jak i w okolicy. Tym, co nas wyróżnia, jest przede wszystkim malownicza lokalizacja szeroka oferta usługowa oraz restauracja, w której nasi Goście mogą skosztować lokalnych ryb.

Hotel z dojazdem do Zegrza – dostępne atrakcje

Każdy z gości, który zdecyduje się na pobyt w naszym hotelu, może skorzystać z atrakcji oraz pakietów specjalnych. W zależności od okazji proponujemy pobyt relaksacyjny, czyli Mini Spa, w trakcie którego możecie Państwo skorzystać z masażu oraz zabiegów bezpośrednio w pokoju. Do dyspozycji oddajemy apartament, do którego istnieje możliwość zamówienia Room Service z posiłkami bezpośrednio z naszej restauracji.

Atrakcje w hotelu Złoty Lin

Nasi hotelowi Goście mogą korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych w naszym hotelu i restauracji. Na terenie znajduje się ogród z leżakami i hamaki, w których można wypoczywać i rozkoszować się deserem z naszej restauracji. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalny plac zabaw oraz kącik zabaw, a weekendowo opiekę animatora. Hotel zlokalizowany jest nad Narwią, a więc miłośnicy przyrody z pewnością docenią spacery w tej okolicy. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia kijków do nordic walkingu, kajaków czy rowerków wodnych. To wszystko sprawia, że hotel Złoty Lin jest świetnym miejscem na wypad rodzinny czy romantyczny weekend we dwoje.

Złoty Lin – hotel pod Warszawą na każdą okazję

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, szkolenia, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe. Dla wszystkich gości oraz uczestników takich uroczystości przewidzieliśmy 35 miejsc noclegowych. Co więcej, każdy może skorzystać również z naszej restauracji i skosztować naszych specjałów kuchni lokalnej. Do naszego hotelu w Serocku zapraszamy wszystkich, którzy chcą miło spędzić czas oraz odpocząć na łonie natury. Złoty Lin to idealne miejsce na wiele różnych okazji. Zachęcamy do sprawdzania dostępnych terminów i rezerwacji.

Atrakcje

Na terenie hotelu i restauracji Złoty Lin Goście mogą korzystać z wielu atrakcji:

wypoczynku w ogrodzie wyposażonym min. w leżaki, hamaki i kanapy

placu zabaw dla dzieci oraz kącika z zabawkami

opieki animatora dziecięcego w weekendy

bezpłatnych rowerów i kijków do nordic walking

W okolicy hotelu polecamy:

przystań wodną nad Narwią z możliwością skorzystania z kajaków, nart i rowerów wodnych, motorówki oraz rejsu gondolą

rejs statkiem z portu położonego przy hotelu w okolice Zalewu Zegrzyńskiego

strzeżoną plażę miejską oraz molo w Serocku

zalew Zagrzyński